Just Perroni
Just Perroni
Just Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rasplakala sam se!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Jecy-May angel
Moderator
Moderator
Jecy-May angel


Posts : 1218
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : With May, Any, Dul, Ucker, Chavez and Poncho forever..

Rasplakala sam se! Empty
PostSubject: Rasplakala sam se!   Rasplakala sam se! EmptyMon 11 May 2009, 7:05 pm

Pre oko skoro 5 godina promenili su nam zivote.Televisa je bila firma koju smo navise postovali i gdja Morena i gospodin(al za malo!)
Damian,najvoljeniji producenti jer su dosli na genijalnu ideju da stvore Rebelde i Erreway posebno RBD i Rebelde.Sa RBD-om su osvojili svet i zauvek promenili mnoge generacije,usli su u nase zivote i nasa srca da tamo zauvek ostanu ne samo kao jos jedna grupa,ali sada necemo reci razloge zasto volimo ove momke i devojke. Ne! Jer su odavno prestali da budu samo bend, zato sto vec odavno volimo svakog od njih u grupi ili van nje i jer su oni uvek bili deo nas samih.

Pre par meseci gospoda producenti su to ponovo uradili. Jos jednom su nam promenili zivote, ali ovaj put da bi ih pretvorili u nocne more. Oduzeli su nam ono sto volimo. Objavili su da se RBD raspada...ravrsava.
Sada ih pitamo : Koliko puta ste rekli da ce RBD postojati sve dok MI to zelimo? Dok nam ne dosade?, Koliko puta? Sta su te reci uopste znacile za vas? Samo reci? Obmanuli ste publiku kada ste rekli da je to bilo sporazumno, pricajuci tako u vetar(ili bacajuci reci niz vetar..kako vam se vise svidja Very Happy), od samog pocetka znalo se da se nesto vise desava, iskoristili ste neznanje mnogih da bi nas prevarili i bacili nase snove u smece,ali u jedno smo sigurni, da to definitivno nije bila odluka koju su doneli njih sestoro. Anyi Chris su plakali u emislji nakon objave razlaza. Christian je izjavio da su ga obavestili putem telefona. Kako mogu da ti jave preko telefona nesto sto znas, nesto sto si sam odlucio?? Any, poziva na marseve sirom sveta... Kako mozes da organizujes mars protiv neceg za sta si znao da ce se desiti, neceg sto je navodno bilo tvoja odluka? Posle svo sestoro su poceli da izbegavaju davanji izjava,a kad bi ih davali nisu mogli da sakriju tugu.
Sta vise turneja EDC od polovine postaje Tour de Adios u koju mnoge zemlje nisu ukljucene i zato su mnogi fanovi ostali bez prilike da ih po poslednji put vidi zajedno,da se oprosti od njih...
Mislite li da je to posteno gospodo producenti(...ovo 'gospodo' nije iz postovanja vec iz besa) Zar nizsu svi fanovi isti? Zar ne zasluzujemo svi isto? Zasto toliko zurite da rasturite RBD, da zavrsite sa najlepsim sto ste nam mogli dati? Neverovatno je dokle ste dosli i dokle ste mogli doci. Kasnije su vas obavezali da razjasnite da je vasa odluka bila da se razidju.
Naravno! Plasilo vas je kako cemo reagovati kad saznamo istinu i znate sta? bili ste u pravu sto ste se plasili. Ne mozete da nam kazete da cemo zbog televisine tvrdoglavosti ostati bez onog sto volimo. Gdjo Morena, vi jako dobro znate da nije njihova(misli se na RBD) krivica sto ovi drugi(Erreway) nisu dospeli tako daleko i sto argentinska publika vise voli meksicke buntovnike.Umesto da budete ponosni na to sto ste pomogli da se promene zivoti milionima ljudi, prosto ste ih unistili..kao da je tesko dozvoliti da se napravi jos 1000 Rebelde kopija.Zaista mislite da cemo to dozvoliti?Ocigledno je da vas samo novac zanima i zaboravljate da oni rade za nas,za fanove. AD bi ste vi uspali potrebno je da gledamo vase novele,a sta ce se desiti ako odbijemo sve, ako vise nista ne gledamo? Sta cete dobiti? Odgovor je: nista
Kasnije, mnogo ljudi je izjavilo da je to zbog imana i prezimena. Sta je istina?
Zar ne mislite je zasluzujemo? Televisa, velika fabrika prica ovaj put je pogresila kladeci se na "nova lica", unistavajuci najvrednije sto je imala.
A vi señor Damiane
sta ste uradili da to sprecite? da izbegnete raspad RBD-a? NISTA!
Na sredini ovog 'pisma' zelimo da vam kazemo da smo jako ljuti i da vas smatramo odgovornim za raspad RBD-a. Ono sto vi niste uzeli u obzir je da RBD ne cini 6 osoba vec 7, a sedma osoba smo mi.
Ono sto njih 6 nije moglo da uradi uradicemo mi.Ne pristajemo na(ne prihvatamo) raspad i boricemo se do kraja. Ko prezivi, pricace!Trazicemo prava koja imamo kao fanovi. Dosta je gluposti i obmana señores productores(tj gospodo producenti ali bolje zvuci na spanskom xD).Trazimo da se RBD vrati! I ako je potrebno da odbijamo sve projekte Televise i Chris Morene,uradicemo to! Boricemo se svim raspolozivim sredstvima(da ne kazem oruzjem)A ako i dalje ne razumete sta znaci biti buntovnik, naucicemo vas.
Da razjasnimo da clanovi RBD-a ne znaju nista o ovome i da nisu umesani.
Volimo mnogo svakog od vas(clanovima pise) i porzavacemo vas kao i uvek ali zelimo ponovo da vas vidimo na okupu, zajedno! Nije vazno ako nece albumi nece izlaziti svake godine ili ako nece biti turneje svake godine. Razumljivo je da zele vreme za svoje individualne projekte, svaki covek ima svoje licne ciljeve,razumemo vas ali zelimo da RBD i dalje postoji i znamo da je njima vazno isto kao i nama. Jedan dobar pocetak bi bila turneja PODM.
Gde su nestala ona obecanja? Film, druga sezona La Falile...Gde?
Koristicemo u praksi(svakodnevnom zivotu)sve sto su nas ti andjeli naucili, obasjali su nam zivote i srca, sklanjajuci strah od sanjanja i dajuci nam snagu da za borbu(da se borimo) RBD nas je naucio da se borimo za ono sto zelimo,a zelimo njih,nase andjele. "Zelja je moc"("zeleti znaci moci") tako da cemo se boriti da ovaj san, koji je jednom bio stvarnost, da se vrati.
Sa puno postovanja molimo stampu i sve medije koji su podrzavali RBD da se ujedine u ovoj borbi.
Imamo san i boricemo se za njega. Sigurni smo da cemo uz vasu podrsku uspeti. Nemojte nas izneveriti.
Con mucho respeto,S postovanjem
LA GENERACION REBELDE
Back to top Go down
https://angelitosdemai.darkbb.com
~I'm_Simple_Girl~
Cuidado con el angel
Cuidado con el angel
~I'm_Simple_Girl~


Posts : 950
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : ~♥Sa Uckerom kod mene kuci,gledamo teletabise....xD♥~

Rasplakala sam se! Empty
PostSubject: Re: Rasplakala sam se!   Rasplakala sam se! EmptyMon 11 May 2009, 8:05 pm

A znam,chitala sam! Sad
Back to top Go down
http://mibblokito.7forum.info
lepotica
Fan de Mai
Fan de Mai
lepotica


Posts : 147
Join date : 2009-04-16
Age : 30

Rasplakala sam se! Empty
PostSubject: Re: Rasplakala sam se!   Rasplakala sam se! EmptyWed 13 May 2009, 6:18 pm

i ja..hvala Evil or Very Mad Crying or Very sad
Back to top Go down
Sponsored content





Rasplakala sam se! Empty
PostSubject: Re: Rasplakala sam se!   Rasplakala sam se! Empty

Back to top Go down
 
Rasplakala sam se!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Just Perroni :: Maite Perroni :: Grupa RBD :: Multimedia-
Jump to: