Just Perroni
Just Perroni
Just Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Poruka od narkomanke:(

Go down 
+2
RBD GIRL
Jecy-May angel
6 posters
AuthorMessage
Jecy-May angel
Moderator
Moderator
Jecy-May angel


Posts : 1218
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : With May, Any, Dul, Ucker, Chavez and Poncho forever..

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptyWed 22 Apr 2009, 1:14 pm

Draga moja mama,ovo su moje reci izgovorene tebi,upucene svima…Ja lezim na postelji,postelji slicnoj onoj kada sam bila mala i kada sam pre spavanja cekala da se tvoje meke usne spuste na moje celo i pozele mi laku noc…
Sada to isto zelim,da se tvoje meke usne spuste na moje celo i potonem u vecan san.
MAMA!
Znam da ti je tesko da slusas ove reci,ali molim te mama,molim te ne placi!!!Nemoj!!!Telo moje lezi pred tobom,dusa koja se polako,polako oprasta od svega,tvoja cerka mama nije zasluzila tvoje suze…Vici na mene,udari me,ubij me,mama ali molim te nemoj da places!Nemoj!Pusti me da jos jednom vidim,pusti me zadnji put,da pogledam sunce,cvece nebo.Znas mama ,mozda nisam smela da osetim strast pri dodiru igle u vene!!!mozda nisam smela da zavolim ovako jako!Ali mama!!!Secas se kada sam ti prvi put priznala da sam se zaljubila?!
Zasto?!
Nemoj molim te,previse sam gresila da bih se mogla kajati zbog tvojih suza…A bolelo bi me sto tako jedna divna zena place nad telom jedne narkomanke…Da mama tvoja cerka je bila narkomanka.Ali zbog toga ne treba da places.Ja vas sve puno volim,onako kako samo deca umeju da vole!Majko!Nisi me nikad pitala zasto je tvoja nekad tako divna devojcica bola vene i gusila se u dimu droge.Nisi!
Ne to nije vazno…
Nije vazno…
Obrisi te suze mama,ne placi vise,molim te!Idi,molim te idi…Reci tati da sam se i njega setila na kraju i reci mu da se ne ljuti I neka ne krivi tebe,sama sam kriva…A bati daj sve moje igracke i onu majicu zbog koje sam se toliko derala na njega!Pozdravi ga I reci mu da sam bila lepa I pametna,a kad poraste reci mu da je njegova sestra bila narkomanka.Idi nemoj da places!Deci iz komsiluka nastavi da pricas price umesto mene…Milani daj onu crnu majicu,a Jeleni plisanog medu,Vladi napravi torticu u pesku,a Mici daj gitaru,uvek je volela da joj sviram…
Mama,a on ako dodje daj mu sva pisma koja sam u potaji cuvala…
Back to top Go down
https://angelitosdemai.darkbb.com
RBD GIRL
Cuando el amor acabo
Cuando el amor acabo
RBD GIRL


Posts : 341
Join date : 2009-05-28
Age : 29
Location : negde sama sa Ponchom ljubimo se i vatamo

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptyThu 28 May 2009, 9:23 pm

Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505 kako je tuzno Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505
Back to top Go down
~I'm_Simple_Girl~
Cuidado con el angel
Cuidado con el angel
~I'm_Simple_Girl~


Posts : 950
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : ~♥Sa Uckerom kod mene kuci,gledamo teletabise....xD♥~

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptySat 30 May 2009, 12:45 pm

Poruka od narkomanke:( 241689 Poruka od narkomanke:( 571505
Back to top Go down
http://mibblokito.7forum.info
La chica del Duque!
Cuando el amor acabo
Cuando el amor acabo
La chica del Duque!


Posts : 361
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : Con mi Duque!

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptyFri 12 Jun 2009, 9:00 pm

Poruka od narkomanke:( 241689 Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505 Sad
baz je tuzno.................
Back to top Go down
Jecy-May angel
Moderator
Moderator
Jecy-May angel


Posts : 1218
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : With May, Any, Dul, Ucker, Chavez and Poncho forever..

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptySat 13 Jun 2009, 1:24 pm

Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505 Poruka od narkomanke:( 571505
Back to top Go down
https://angelitosdemai.darkbb.com
SERDjICA
Cuando el amor acabo
Cuando el amor acabo
SERDjICA


Posts : 259
Join date : 2009-05-22
Age : 30
Location : /***uvek sa mojim loodicama***\

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptySat 13 Jun 2009, 2:06 pm

Poruka od narkomanke:( 663406
Back to top Go down
http://www.hilaryduffserbia.4rumer.net
mandrea94
Cuando el amor acabo
Cuando el amor acabo
mandrea94


Posts : 254
Join date : 2009-04-06

Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( EmptyWed 24 Jun 2009, 7:25 pm

boooooodala xD
Back to top Go down
Sponsored content





Poruka od narkomanke:( Empty
PostSubject: Re: Poruka od narkomanke:(   Poruka od narkomanke:( Empty

Back to top Go down
 
Poruka od narkomanke:(
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Poruka od Dul 04.02.2009.
» Ponchowa poruka za Maj =)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Just Perroni :: Ostalo :: Chat-
Jump to: